Akcie

PRACOVNÉ STRETNUTIA A FIREMNÉ TEAMBUILDINGY

Hotel Baník je výborným miestom, kde môžete realizovať svoje pracovné porady, stretnutia, školenia prípadne firemné teambuildingy, alebo stretnutia a pozvania Vašich klientov a spolupracovníkov.

Ideálne spojenie krásnej prírody, komfortného ubytovania a príjemného prostredia školiacich priestorov, Vám zaručí Vašu spokojnosť pri organizovaní akéhokoľvek typu pracovného stretnutia. Pre firemné teambuildingy je možné využiť naše služby relaxačného ,športového a wellnes centra, v lete rôznych turistických trás a chodníkov, v zime služby lyžiarských stredís v okolí.

Služby spojené s realizáciou pracovných stretnutí a školení:
- priestranná, svetlá školiaca miestnosť vhodná pre malé, stredné aj veľké školenia,
- pripojenie na internet (wifi),
- možnosť objednávky coffee breaku podľa Vašich požiadaviek,
- parkovisko súčasťou areálu.
 

SVADBY A OSLAVY

Hotel Baník je ideálnym miestom pre organizáciu svadieb, jubilejných osláv a firemných večierkov. Komfort služieb Vám zabezpečí krásna priestranná spoločenská miestnosť s veľkou kapacitou osôb.

Ideálne spojenie spoločenských priestorov, výbornej domácej kuchyne a milého personálu, Vás presvedčí o kvalite nami poskytovaných služieb.
V prípade, že máte záujem zorganizovať v priestoroch nášho hotela pracovné stretnutie, školenie prípadne svadbu, firemný večierok alebo oslavu kontaktujte nás e-mailom, telefonicky, prípadne neváhajte si prísť pozrieť naše priestory aj osobne.

Na základe Vašich požiadaviek Vám v krátkom čase vypracujeme cenovú kalkuláciu poskytnutých služieb.